Aktualności

2019-08-12

Okna dachowe - Fakro czy Velux

Okna dachowe - Fakro czy Velux

Zanim zdecydujemy się zamówić okna dachowe, warto się zastanowić nad tym, które będą dla nas najbardziej odpowiednie. Stawiając na najwyższą jakość, prawdopodobnie będziemy zastanawiać się nad wyborem między firmą Fakro a Velux. Jest to dwóch wiodących producentów okien dachowych na świecie z najbardziej bogatą ofertą produktową na rynku.

2019-05-17

Wszystko o markizach okiennych od Velux

Wszystko o markizach okiennych od Velux

Jak skutecznie zabezpieczyć wnętrze pomieszczeń znajdujących się na poddaszu przed nadmiernym przegrzewaniem się? Najprostszym sposobem na obniżenie temperatury wewnątrz jest montaż funkcjonalnych markiz okiennych. Jaki rodzaj markiz okiennych sprawdzi się najlepiej? Jak wygląda ich obsługa?

2019-04-25

Kupujesz okno dachowe? O co zapytać sprzedawcę?

Kupujesz okno dachowe? O co zapytać sprzedawcę?

Wybór okien do mieszkania lub domu to ważna decyzja, która niesie za sobą wieloletnie konsekwencje. Od ich jakości zależy późniejszy komfort użytkowania i zadowolenie z przebywania w pomieszczeniu. O czym warto pamiętać, jeśli chodzi o wybór okien dachowych? O co warto zapytać sprzedawcę? W tym artykule odpowiemy na te pytania!

2019-04-19

ABC rolet zewnętrznych Velux

ABC rolet zewnętrznych Velux

Rolety zazwyczaj wielu osobom kojarzą się z poliestrową tkaniną, którą rozwija się i zwija poprzez pociągnięcie umocowanego do nich sznurka. I choć tego typu „osłony” wciąż są dostępne w sprzedaży, to jednak trzeba wiedzieć, że nie są jedynymi roletami prezentowanymi dziś na rynku.

2019-02-15

Schody strychowe marki Magnetic – postaw na jakość

Schody strychowe marki Magnetic – postaw na jakość

W wielu domach strychy są niezagospodarowane, lub trzyma się w nich nie mieszczące się gdzie indziej przedmioty. Ale nawet jeśli zagląda się tam raz czy dwa razy w roku, to trzeba zapewnić do tego miejsca dostęp. Bardzo dobrze sprawdzają się w tej roli schody strychowe - polecamy markę Magnetic.

2018-12-30

Wybieramy ciepłe wyłazy dachowe od marki Dobroplast

Wybieramy ciepłe wyłazy dachowe od marki Dobroplast

Wyłazy dachowe od Dobroplastu, choć niewielkie pod względem rozmiaru, zostały wykonane równie jakościowo i precyzyjnie, jak duże produkowane przez firmę okna. Montując je zapewniamy nie tylko dodatkowy dopływ naturalnego światła do wnętrza i jeszcze jedno przydatne wyjście - na dach, lecz także ładną stylistykę i bezpieczną ciągłość pokrywy dachowej.

2018-10-19

Jakość, styl i trwałość – jakie markizy okienne wybrać?

Jakość, styl i trwałość – jakie markizy okienne wybrać?

Markizy do okien dachowych to rozwiązanie znacznie lepsze, niż rolety, ponieważ są bardziej funkcjonalne i lepiej chronią pomieszczenie. Nie tylko osłaniają przed palącym słońcem, ale też przyczyniają się do zwiększenia ergonomii całego domu. Można je zamontować na oknach wykonanych z drewna, aluminium, jak i z PCV. Tylko które z nich są najlepsze?

2018-10-04

Roleta czy markizy? Wybieramy lepszą izolację

Roleta czy markizy? Wybieramy lepszą izolację

Pragniesz zmniejszyć ilość słońca na poddaszu i cieszyć się przyjemnym chłodem w najbardziej upalny dzień? Które rozwiązanie wybrać? Czy lepiej postawić na roletę do okna dachowego, a może i markiza zaspokoi nasze potrzeby?

2018-09-25

System VELUX ACTIVE with Netatmo

System VELUX ACTIVE with Netatmo

Nowość w ofercie Velux: inteligentny system sterowania produktami marki Velux. Postaw na czujniki, które nie tylko reguluję temperaturę w pomieszczeniu, ale również poziom wilgotności potwietrza. Kompleksowe rozwiazanie w nowej odsłonie - steruj urządzenimia przy pomocy aplikacji w smartfonie!

2018-09-12

Wszystko o oknach pasywnych

Wszystko o oknach pasywnych

Energia cieplna (blisko 25 procent) ucieka z wnętrza przez okna i drzwi, dlatego też im są one bardziej szczelne, tym ciepło wolniej wydostaje się z domu. Okna pasywne mają lepsze parametry termoizolacyjne, niż okna energooszczędne, a ich zastosowanie sprawi, że straty ciepła będą znacznie mniejsze.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Rozumiem i akceptuję
pixel