Okna dachowe 4-szybowe

( ilość produktów: 13 )

Okna dachowe 4-szybowe to rozwiązanie stworzone dla wymagających Klientów. Zespolony pakiet czteroszybowy pozwala na lepszą izolację akustyczną i termiczną. W jednej z komór można zamontować żaluzję, która nie tylko izoluje użytkowników okna przed otoczeniem, ale również jest łatwa w utrzymaniu i ciekawie wygląda.

Okna dachowe czteroszybowe sprawdzą się w domach energooszczędnych i pasywnych, w których duży nacisk kładzie się na doskonałe parametry termoizolacyjne. Niski współczynnik przenikania ciepła (U) - poniżej 0,8 W/m²K sprawia, że prezentowane okna spełniają wymogi warunków technicznych, jakie obecnie obowiązują w prawie budowlanym. Warto także mieć na uwadze, że skutecznie ograniczają hałas, dlatego chętnie montują je właściciele budynków, które znajdują się w gęstej zabudowie miejskiej lub przy ruchliwej ulicy.

Okna połaciowe 4-szybowe cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ ich budowa sprawia, że są energooszczędne. Ich montaż pozwala zatem skutecznie obniżyć rachunki za ogrzewanie

Okna dachowe czteroszybowe — na jakie zalety może liczyć użytkownik?

Okna dachowe 4-szybowe to rozwiązanie nowoczesne, nad którym powinni zastanowić się właściciele nowo budowanych domów, którym zależy na oszczędnościach. Do najważniejszych zalet tego rozwiązania należą:

 • Niski współczynnik przenikania ciepła (poniżej 0,8 W/m²K) — dzięki niemu można mówić o doskonałej izolacyjności termicznej, która dla użytkownika oznacza nie tylko cieplejsze wnętrza, ale także niższe rachunki za energię cieplną.
 • Izolacyjność akustyczna na poziomie do 50 dB — pozwala na zmniejszenie hałasu dobiegającego z zewnątrz, dzięki czemu domownicy mogą w spokoju odpoczywać i cieszyć się komfortowym użytkowaniem domu lub mieszkania. Jest to szczególnie ważne w nocy, kiedy hałas może zakłócić sen.
 • Żaluzja, którą można ukryć w jednej z komór — rozwiązanie to nie kurzy się podczas użytkowania i pozwala uchronić użytkowników przed nadmiarem światła i otoczeniem oraz otoczeniem. Właściciele mogą zatem cieszyć się komfortowym użytkowaniem okien oraz brakiem konieczności ciągłego sprzątania żaluzji, które może być uciążliwe — każdą lamelę należy bowiem przecierać osobno.
 • Trzykomorowy pakiet szybowy wyposażony w laminowaną szybę wewnętrzną i hartowaną zewnętrzną — szyby posiadają podwyższoną odporność na rozbicie, co sprawia, że właściciel domu może czuć się bezpiecznie, nawet jeśli na zewnątrz panują złe warunki atmosferyczne lub gdy dojdzie do pęknięcia albo rozbicia szyby wewnętrznej (wówczas nie rozpadnie się ona na kawałki).

Okna połaciowe czteroszybowe — zastosowanie

Właściwości, jakimi spośród innych wyróżniają się okna dachowe 4-szybowe pozwalają na ich zastosowanie w domach energooszczędnych i pasywnych, w których ważne są odpowiednio dobrane parametry termoizolacyjne. Osoby, które zdecydują się na ich zastosowanie, mogą liczyć na lepszy komfort cieplny, stabilną temperaturę, jaka będzie występować w budynku oraz mniejsze rachunki za ogrzewanie.

Aby okna dachowe połaciowe czteroszybowe w 100% spełniały swoją funkcję, powinno się je montować w domach wyposażonych w wentylację mechaniczną (np. rekuperator) oraz dobrze zaizolowanych, które posiadają nowoczesną instalację grzewczą (np. podłogową). W budynku nie mogą pojawić się także żadne mostki termiczne.

Okna dachowe czteroszybowe — oferta produktowa sklepu portalokienny.pl

Decydując się na okna dachowe czteroszybowe dostępne w ofercie portalokienny.pl, inwestor powinien zwrócić uwagę na:

 • materiał wykonania — w ofercie sklepu znajdują się okna drewniane, okna PVC/PCV lub drewniano-poliuretanowe;
 • rodzaj okna — okna dachowe 4-szybowe dostępne są jako modele do dachów płaskich lub okna połaciowe;
 • wielkość — oferta obejmuje zarówno niewielkie przeszklenia - 60x60, jak i produkty większe, dające więcej światła - 140x140;
 • rodzaj otwierania — portal okienny oferuje okna dachowe 4-szybowe otwierane elektrycznie i nieotwierane.

Zachęcamy każdego inwestora do zapoznania się z ofertą okien dachowych czteroszybowych, które zapewnią mu komfort mieszkania na wiele lat.

FAQ

Czy warto wybrać okna dachowe 4-szybowe?

Tak. Okna dachowe 4-szybowe sprawdzą się w domach energooszczędnych i pasywnych, w których duży nacisk kładzie się na oszczędności w zakresie energii cieplnej.

Jakie są zalety okien dachowych czteroszybowych?

Okna dachowe czteroszybowe są energooszczędne, ciche i bezpieczne dla użytkowników. Cechują się doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi i akustycznymi.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.71 / 5.00 421 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-05-01
  Super okno
  2023-03-30
  Polecam
  pixel