Schody strychowe OMAN

( ilość produktów: 139 )

Schody strychowe Oman to doskonałe rozwiązanie, gdy zależy Ci na bezpiecznym i komfortowym wejściu na poddasze. Dzięki nim nie musisz wykonywać kosztownych i zajmujących dużo miejsca tradycyjnych schodów. Ze schodami Oman wejście na wyższą kondygnację jest nie tylko wygodne, ale i nie zajmuje cennego miejsca na korytarzu. Jest to ważne zwłaszcza w małych domach jednorodzinnych. Cała konstrukcja mieści się we włazie strychowym Oman, a więc jest ukryta w suficie.

Wybierz schody strychowe Oman

Głównym elementem schodów na dach Oman jest drabina. Dzięki temu, że wyposażono ją w pochylone stopnie, wejście na poddasze jest niezwykle proste. Dodatkowo w jej najwyższym punkcie umieszczono wytrzymałą poręcz, która jest dodatkowym wsparciem. Zamontować można ją z prawej lub lewej strony, dzięki czemu łatwo można ją dostosować do własnych preferencji. Istotnym elementem oferowanych przez nas schodów na dach od producenta Oman są również antypoślizgowe nóżki, które dokładnie przylegają do podłoża, sprawiając, że drabina jest stabilna.

Decydując się na schody strychowe od producenta Oman, nie tylko oszczędzisz miejsce, ale także zyskujesz system izolacji cieplnej. Dzięki nim ciepło nie będzie uciekać z domu na poddasze.

W ofercie Portalu Okiennego znajdziesz:

Zobacz także:

Zaufane Opinie IdoSell
4.71 / 5.00 421 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-14
Ok
2023-04-03
O.K.
pixel