Schody ognioodporne

( ilość produktów: 6 )

Chcesz czuć się bezpiecznie w domu? Wybierz schody ognioodporne! To rozwiązanie, które w krytycznej sytuacji pozwoli Ci zadbać o bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych. W razie pożaru wystarczy, że schowasz się na poddaszu i zamkniesz klapę. Dzięki schodom strychowym ognioodpornym do pomieszczenia nie dostanie się ani ogień, ani dym. Poddasze stanie się bezpieczną przestrzenią, w której poczekasz do przyjazdu straży pożarnej. Wyłaz dachowy ognioodporny da Ci więc cenny czasu w sytuacji kryzysowej.

Schody ognioodporne ? bezpieczne rozwiązanie

Oferowane przez nas ognioodporne schody są wykonane z wysokiej jakość materiałów, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe. To więc doskonałe rozwiązanie nie tylko podczas pożaru, ale także na co dzień.

Na naszej stronie znajdują się schody strychowe Fakro, które zaskoczą Cię nie tylko trwałością, ale także doskonały designem. Do wyboru masz wersję z drewnianą lub metalową drabiną.

W ofercie Portalu Okiennego znajdują się również akcesoria do schodów strychowych oraz wiele innych typów schodów strychowych. Kupisz u nas:

Oferujemy także:

Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy w Portalu Okiennym!

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.69 / 5.00 423 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-05-01
   Super okno
   2023-03-30
   Polecam
   pixel