MOSKITIERY DO OKIEN DACHOWYCH

( ilość produktów: 11 )

Lato to wyjątkowo urzekający czas, kiedy to możemy otworzyć szeroko okna, aby móc cieszyć się promykami słońca i świeżym powietrzem. Niestety przyjemność tę możemy w sposób łatwy utracić, a wszystko przez obecność utrudniających nam życie owadów, które chętnie zakłócają nasz domowy spokój. Na szczęście pomocne w tej sytuacji stają się moskitiery, dzięki którym możliwe jest skuteczne zablokowanie inwazji komarów, much, meszków czy innych niechcianych intruzów.

Moskitiery okienne i ich funkcje

Moskitiery okienne to proste i zarazem bardzo efektywne rozwiązanie, które bazuje na solidnych materiałach. Dzięki właściwie dobranej wielkości otworów w siatce, całą konstrukcja doskonale zatrzymuje owady, a jednoczenie gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza. Dobrze dobrane moskitiery są lekkie i przejrzyste, przez co możemy cieszyć się również widokiem za oknem oraz odpowiednim doświetleniem wnętrza pomieszczeń na poddaszu.

Odpowiednie dobór moskitiery okiennej wymaga starannego dopasowania do wymiarów okiennic dachowych, dlatego też przed wyborem modelu warto je dokładnie zmierzyć. Nasi doradcy służą kompleksową pomocą w tym zakresie.

Zastosowanie moskitier okiennych

Zastosowanie moskitier doskonale sprawdza się w różnego rodzaju modelach okien, a ich montaż nie wymaga skomplikowanych zabiegów. Dostępne w naszej ofercie moskitiery są lekkie i 100% skutecznie chronią przed nieproszonymi gośćmi, a siatki wykonane są z wysokiej jakości włókna szklanego. Specyfika materiału pozwala zachować doskonałe nasłonecznienie wnętrz i pełną efektywność działania. Obsługa moskitier również nie należy do trudnych, bowiem sterowane są one poprzez uchwyt pozycjonujący, dzięki któremu możemy zatrzymać moskitierę na wybranym poziomie. Gdy z niej nie korzystamy, możemy ją z łatwością schować w górnej kasecie wykonanej z solidnego aluminium. Wysoka estetyka naszych moskitier sprawia, że okna dachowe będą prezentowały się przy ich wykorzystaniu niezwykle stylowo. Bogaty wybór rozmiarów pozwala dopasować je do różnego rodzaju modeli okiennic. Pięknie wykończone są niemal niezauważalne, a dodatkowo niezwykle odporne na działanie czynników atmosferycznych, stąd nie musimy obawiać się iż stracą swoje właściwości lub prezencję pod wpływem deszczu lub słońca.

Konstrukcja moskitier pozwala również na bardzo łatwą pielęgnację, bowiem do ich delikatnego oczyszczenia wystarczy czysta woda z dodatkiem środka czyszczącego jak np. płyn do naczyń oraz ściereczka. Na sezon zimowy można ją bezpiecznie przechowywać w kasecie na samej górze okiennicy, aby co rok, mogła chronić nas w okresie letnim przed owadami wszelkiej maści.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.71 / 5.00 421 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-05-19
  Szybko i sprawnie :)
  2023-03-25
  Bardzo szybka wysyłka, produkt dobrej jakości
  pixel