Rolety zewnętrzne do okien dachowych

( ilość produktów: 795 )

Rolety solarne Velux

Rolety solarne Velux można ustawić od całkowitego oświetlenia do pełnego zaciemnienia w ciągu dnia. Rolety te zapewniają optymalną ochronę termiczną o każdej porze roku. Rolety te zapewniają bardzo dobre warunki na poddaszu, chroniąc je przed nadmiernym nagrzewaniem się latem, a zimą na poddaszu jest przyjemnie ciepło. Instalując te rolety, możemy skutecznie zablokować światło wpadające z zewnątrz o dowolnej porze dnia. Warto również zwrócić uwagę na właściwości akustyczne: rolety solarne Velux tłumią hałas, kiedy pada deszcz lub grad. Ponadto stanowią doskonałe zabezpieczenie w razie występowania gwałtownych zmian atmosferycznych. Wybierając te rolety, możemy również sprawić, by poczuć się w naszym domu bardziej bezpiecznie - rolety Velux stanowią bowiem doskonałe zabezpieczenie również przed włamaniem. Rolety są wykonane z wytrzymałego aluminium, dlatego zawsze doskonale się spisują, gwarantując maksymalną wydajność, niezależnie od panujących warunków pogodowych. Rolety doskonale poradziły sobie w testach, które zostały przeprowadzone w ekstremalnych warunkach, więc jeśli zdecydujemy się je wybrać, będą nam one służyć przez wiele lat. Warto zauważyć, że konstrukcja rolet jest idealnie zintegrowana z dachem, dlatego też jest tak skuteczna i łatwa w obsłudze, a także gwarantuje najlepszą widoczność. Nie można też nie wspomnieć o prostej instalacji – rolety Velux są idealnie dopasowane do okien Velux. Montując rolety solarne Velux, możemy znacznie poprawić izolacyjność okna – nawet o 27 procent.

Rolety zewnętrzne elektryczne

Rolety zewnętrzne elektryczne są tak zaprojektowane, że stanowią nierozerwalną część nowoczesnych konstrukcji budowlanych. Rolety zewnętrzne stanowią idealne zabezpieczenie przed różnorodnymi warunkami pogodowymi, w tym przed nadmiernym nasłonecznieniem, przed wiatrem, deszczem, gradem, czy śniegiem. Dzięki nim budynek ma zapewnioną doskonałą izolację termiczną, co można odczuć zarówno latem (mniejsze nasłonecznienie i niższa temperatura w pomieszczeniu), jak i zimą (wzrasta oszczędność energii cieplnej). Latem rolety zewnętrzne elektryczne odbijają promienie słoneczne zanim te dotrą do szyby, co powoduje to, że pomieszczenia nie nagrzewają się, panuje w nich przyjemny chłód, a także można je odpowiednio zaciemnić. Zimą z kolei za pomocą zewnętrznych rolet elektrycznych można skutecznie ograniczyć straty ciepła – pomiędzy oknem a roletą tworzy się tak zwana poduszka powietrzna, która funkcjonuje jak dodatkowa warstwa izolacji. Zewnętrzne rolety elektryczne przyczyniają się także do zwiększenia izolacji akustycznej, dzięki czemu nie odczuwamy w dużym stopniu hałasu, który dobiega z zewnątrz. Instalując rolety zewnętrzne, możemy też lepiej zadbać o nasze poczucie prywatności. To również doskonały wybór rolet, jeśli zależy nam na tym, by zwiększyć nasze poczucie bezpieczeństwa – niezależnie od tego, jaki rodzaj rolet zewnętrznych wybierzemy, każdy z nich skutecznie opóźni czas włamania. Jeśli jednak zależy nam na tym, by rolety pełniły funkcję antywłamaniową, musimy je odpowiednio wzmocnić, a także zadbać o to, by zostały solidnie przymocowane do ścian danego obiektu.

Rolety zewnętrzne solarne

Rolety zewnętrzne solarne warto zamontować z wielu różnych powodów. Przede wszystkim dzięki nim można zabezpieczyć pomieszczenia przed nadmiernym nagrzaniem. Jest to możliwe z tej przyczyny, że rolety nie dopuszczają promieni słonecznych do okna – w ten sposób mogą zatrzymać nawet do dziewięćdziesięciu pięciu procent ciepła, co przełoży się na bardziej znośną temperaturę w pomieszczeniu. Warto rozważyć ich montaż właśnie z tego powodu, gdyż mogą stanowić doskonałą alternatywę dla kosztownej i pochłaniającej wiele energii klimatyzacji. Jednak rolety zewnętrzne solarne spisują się doskonale nie tylko latem, ale również i zimą, kiedy to stanowią jakby dodatkową warstwę izolacji, która przyczynia się do znacznego zmniejszenia strat ciepła we wnętrzu. Roletę zewnętrzną solarną montujemy na ramie okna, co sprawia, że jej użytkowanie jest komfortowe, a ponadto jej obecność w żaden sposób nie ogranicza sposobów obrotu skrzydła okiennego – można je również zatrzymać w każdej pozycji. Poza tym nie będziemy mieć żadnych trudności z uchyleniem okna, jeśli roleta będzie częściowo lub całkowicie zasunięta. Rolety te można precyzyjnie dopasować do okien dachowych, dzięki czemu bardzo dobrze się one prezentują. Wybierając roletę zewnętrzną solarną, możemy cieszyć się z faktu, że do funkcjonowania takie rolety nie potrzebują żadnego dodatkowego źródła zasilania. Są więc wygodne w codziennym użytkowaniu, tanie w eksploatacji, a także nowoczesne. Można je z powodzeniem zastosować w dziecięcej sypialni, jeśli zależy nam na tym, by uzyskać efekt całkowitego zaciemnienia w ciągu dnia.

Rolety zewnętrzne dostarczamy na terenie całej Polski! Sprawdź ofertę dla największych miast.

Zaufane Opinie IdoSell
4.71 / 5.00 421 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-19
Szybko i sprawnie :)
2023-04-04
Super polecam
pixel