Wyłazy dachowe zimne

( ilość produktów: 70 )

Chcesz w bezpieczny sposób przeprowadzać na dachu prace konserwatorskie, instalacyjne i kominiarskie? Postaw na wyłazy dachowe zimne! Dzięki nim z łatwością wyjdziesz na dach i zyskasz stały dostęp do urządzeń technicznych, anten radiowych i telewizyjnych oraz kominów. Wyłazy dachowe do pomieszczeń nieogrzewanych pozwolą Ci więc wykonać wszystkie konieczne naprawy. Dodatkowo świetnie doświetlają pomieszczenie, wentylują je i są stosunkowo łatwe w montażu.

Wyłazy dachowe zimne – idealne rozwiązanie

Wyłazy dachowe zimne przeznaczone są do pomieszczeń nieogrzewanych i nieużywanych. Dlatego w przeciwieństwie do wyłazów dachowych ocieplanych nie muszą zapewniać wysokiej termoizolacji – często wyposażone są w tylko jedną szybkę. Ważne jest jednak, by były dobrej jakości i gwarantowały ochronę przed czynnikami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznymi.

W Portalu Okiennym znajdziesz wyłazy dachowe zimne o wielu różnych wielkościach (najmniejsze okno to 44 x 55 mm, a największe to 92 x 130 mm). Nasza oferta opiera się na znanych i szanowanych markach. Dlatego kupisz u nas:

  • wyłazy dachowe Fakro,
  • wyłazy dachowe Velux,
  • wyłazy dachowe Okpol,
  • wyłazy dachowe Rooflite+,
  • wyłazy dachowe Dakea.

W naszym sklepie proponujemy także okna dachowe oraz wyłazy dachowe ciepłe. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Zaufane Opinie IdoSell
4.71 / 5.00 421 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-04-16
Wszystko sprawnie i szybko. Bardzo dobry kontakt , pełen profesjonalizm
2023-04-02
Szybko, sprawnie i solidnie
pixel