Solarne markizy zaciemniające VELUX na okna dachowe

( ilość produktów: 24 )


Solarne markizy zaciemniające VELUX
 zapewniają skuteczną osłonę termiczną i chłód w ciepłe, słoneczne dni. Wytrzymała, nieprzepuszczająca światła tkanina w razie potrzeby blokuje dostęp światła i wycisza odgłosy deszczu. Jest dostarczana w komplecie ze wstępnie sparowanym włącznikiem ściennym umożliwiającym łatwą obsługę.
Szybki i bezproblemowy montaż od wewnątrz na obsługiwanych ręcznie i solarnych oknach dachowych VELUX bez prowadzenia przewodów.

Dlaczego warto kupić solarne markizy zaciemniające SSS?

 • Ochrona termiczna sprawia, że w pokoju jest chłodniej i przyjemniej.
 • Lekki materiał zapewnia zaciemnienie i większy komfort snu.
 • Solarne rolety wewnętrzne, markizy i rolety zewnętrzne VELUX to wygodne rozwiązanie, umożliwiające wygodne sterowanie zdalne bez prowadzenia przewodów.
 • Instalacja rolety nie wymaga okablowania


Solarna markiza zaciemniająca jest zdalnie sterowana za pomocą klawiatury naściennej, dołączonej do produktu. Źródło jej zasilania stanowi bateria słoneczna wbudowana w silnik. Jej wykorzystywanie w dłuższej perspektywie przynosi niemałe oszczędności energetyczne, a co za tym idzie – także finansowe. Akumulator jest
w stanie gromadzić energię potrzebną do około 100 cykli podnoszenia i otwierania, więc solarna markiza zaciemniająca zadziała nawet wtedy, gdy kiepska pogoda nie pozwoli na ładowanie baterii. To najbardziej ekologiczna metoda zdalnego sterowania markizami!

Aby jeszcze wygodniej obsługiwać swoją solarną markizę zaciemniającą, zdecyduj się na instalację systemu inteligentnego sterowania klimatem na poddaszu VELUX ACTIVE. Dzięki niemu zyskasz możliwość sterowania wyposażeniem okna za pomocą aplikacji w telefonie – z dowolnego miejsca w domu i poza nim.

​​​​​

 

 

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.69 / 5.00 423 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-05-19
  Szybko i sprawnie :)
  2023-03-30
  Polecam
  pixel