2017-03-13

Wyjdź na balkon przez okno dachowe!

Innowacyjne, solidne, funkcjonalne i duże okno dachowe? Okna balkonowe Fakro posiadają wszystkie wymienione cechy. Porzuć stare i schematyczne okna dachowe na rzecz nowej jakości i niezwykłej praktyczności!  
Nowatorska funkcjonalność Fakro

Okna balkonowe - nowatorska funkcjonalność Fakro

Rewolucyjne i niekonwencjonalne okno balkonowe Fakro stanowi awangardowy element wyposażenia i wprowadza nowy poziom komfortu w Twoim domu. Jest dużym oknem dachowym, w którym otwarte skrzydła tworzą balkon. Górne skrzydło otwierane jest uchylne do góry, natomiast dolne, uchylane jest do przodu, co daje sposobność swobodnego dostępu do wnęki balkonu. Skrzydło przy obrocie o kąt od 0° do 45° jest dzierżone przez najnowocześniejszy mechanizm wspomagający, który umożliwia pozostawienie otwartego skrzydła w dowolnej pozycji w wyżej wspomnianym zakresie. Ustawiając skrzydło w jakiejkolwiek pozycji wedle Twojego uznania, masz możliwość spersonalizowania układu według Twoich potrzeb!  
Ponadczasowe wzornictwo

Ponadczasowe wzornictwo okien dachowych na balkon

Okno wykończone jest najwyższej jakości klejonym warstwowo drewnem sosnowym, które było impregnowane próżniowo. Drewno zostało także dwukrotnie pomalowane ekologicznym lakierem akrylowym w kolorze naturalnym. Ponadczasowe wzornictwo okien dachowych Fakro prezentuje się z klasą i zapewnia uniwersalność dopasowania do wnętrz.  
Wyselekcjonowane szczegóły

Wyselekcjonowane szczegóły do okien dachowych na balkon lub taras

Obsługi okna dachowego na balkon lub taras dokonuje się poprzez wygodną klamkę, która jest umiejscowiona w dolnej części górnego skrzydła. Klamka została wyposażona w możliwość dwupunktowego ryglowania. Do okien Fakro proponowana jest bogata oferta akcesoriów wyposażenia dodatkowego, takich jak piloty, drążki, zamki itd.   Automatyczny nawiewnik V40P wzmaga komfort użytkowania okna, natomiast pakiet szybowy P2, który został zaimplementowany w zarówno górne, jak i dolne skrzydło gwarantuje wysoką jakość bezpieczeństwa. System topSafe zwiększa odporność na włamanie, dzięki czemu właściciel domu nie musi żyć w stresie oraz obawie o własną rodzinę.   Mycie okna balkonowego Fakro nie sprawia najmniejszego problemu. Obrócone skrzydło z łatwością można zablokować dzięki zasuwce przy kącie 180°. Zakres montażu okna dachowego Fakro wynosi od 35 ° do 55 °. Najbardziej zalecany jest montaż w konstrukcji dachu bez ścianki kolankowej.

Sprawdź też:

Autor: Natalia Dreszler

Zaufane Opinie IdoSell
4.71 / 5.00 421 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-19
Szybko i sprawnie :)
2023-04-04
Super polecam
pixel