Obniżamy RRSO - skorzystaj z tańszych rat onlineKupuj na raty z OBNIŻONYM OPROCENTOWANIEMDla wygody naszych Klientów wprowadziliśmy nową możliwość zapłaty, w postaci rat online! Skorzystaj z rat przez Internet wybierając formę płatności Credit Agricole Raty i otrzymaj nawet 20 000 zł kredytu na swoje zakupy.

Tylko do końca lutego dzięki obniżonemu oprocentowaniu, płacisz mniej! Co ważne - wszelkie formalności wykonasz już w kilka minut i to bez wychodzenia z domu! Oferta obowiązuje na wybrane produkty.

KLIKNIJ poniżej i dowiedz się:

 1. Jak skorzystać z oferty?
 2. Dlaczego warto kupić na raty w portalokienny.pl?
 3. Ważne informacje

Jak skorzystać z oferty?

W celu skrócenia procesu zawarcia umowy kredytowej przez Internet, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

schemat postępowania podczas pobierania kredytuDlaczego warto kupić na raty w portalokienny.pl?Ważne informacje

 • Zakup na raty możliwy jest od kwoty 300 złotych. Kwota maksymalna wynosi 20.000 zł.
 • Spłata kredytu może być rozłożona nawet na 48 miesięcy.
 • Wniosek ratalny możesz złożyć w dowolnym momencie, 24h/dobę.
 • Przy każdym produkcie znajduje się kalkulator ratalny, który dla podanej liczby rat oraz wielkości wpłaty własnej wyliczy miesięczną ratę. Wielkość raty ma charakter informacyjny i stanowi symulacje kalkulacji oferty. Rzeczywiste wielkości rat zaprezentowane będą na wniosku kredytowym w Banku.
 • Aby otrzymać kredyt ratalny wystarczy dowód osobisty lub paszport.

  W przypadku obcokrajowców:

  • obywatele EOG i Szwajcarii: paszport/ dowód osobisty/ karta pobytu oraz dokument potwierdzający prawo pobytu na terenie RP (np. dokument potwierdzający zatrudnienie, zezwolenie na pobyt, wiza, legitymacja studencka);
  • obywatele spoza EOG i Szwajcarii: paszport/karta pobytu/zgoda na pobyt tolerowany oraz dokument potwierdzający prawo pobytu na terenie RP (np. dokument potwierdzający zatrudnienie, zezwolenie na pobyt, wiza, legitymacja studencka).

  Jeśli wymagane dokumenty nie zwierają numeru PESEL, należy dodatkowo dostarczyć dokument potwierdzający numer PESEL wydany przez właściwy urząd miasta/gminy.

 • Wysokość przyznanego kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej.
 • Zwrot towaru - Klient ma prawo odstąpić od umowy zakupu ratalnego w terminie 14 dni. W tym celu należy skontaktować się z Obsługą Sklepu i dostarczyć podpisany druk odstąpienia od zakupu ratalnego dołączony do umowy kredytu ratalnego oraz ustalić sposób zwrotu towaru.
 • Wymiana towaru - w przypadku wymiany towaru należy skontaktować się z Obsługą Sklepu ze względu na zmianę w zamówieniu. Jeśli:
  1. wymieniony towar jest droższy od poprzedniego:

  a) Klient może odstąpić od poprzedniego zakupu (kredytu) i sfinalizować nowy kredyt lub

  b) Klient może uiścić różnicę przelewem (kredyt uprzednio uruchomiony pozostaje w mocy, natomiast Klient uiszcza brakującą kwotę).

  1. wymieniony towar jest tańszy od poprzedniego:

  a) Klient może odstąpić od poprzedniego zakupu (kredytu) i sfinalizować nowy kredyt lub

  b) Klient może podać nr rachunku do zwrotu różnicy w zakupie – brak zmian w kredycie.AB Bechcicki Sp. z o.o. oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Zaufane Opinie IdoSell
4.71 / 5.00 421 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-01
Super okno
2023-04-16
Wszystko sprawnie i szybko. Bardzo dobry kontakt , pełen profesjonalizm
pixel