2021-01-25

Nowość w FAKRO - 20 lat gwarancji na wybrane okna dachowe!

Producenci okien dachowych i innych materiałów budowlanych chcą, aby każdy Klient, który do nich trafi był w 100% zadowolony z oferty. Również FAKRO, jako jeden z liderów sprzedaży okien dachowych ma na uwadze, aby nie tylko oferować produkty najwyższej jakości, ale także fachową pomoc w zakresie serwisu i gwarancji. W związku z tym wspomniany producent oprócz rabatów i promocji, które z nowym rokiem oferuje wiele firm, chce dać kupującym coś więcej od siebie. 20 lat gwarancji na wybrane okna dachowe, bo o tym mowa, z pewnością ucieszy wielu użytkowników. Jak zdobyć taką gwarancję? Czy trzeba spełnić określone warunki? W poniższym wpisie znajdziecie wszystkie odpowiedzi na nurtujące Was pytania.Z artykułu dowiesz się:


“okno

FAKRO jest polską firmą, która istnieje na rynku od 30 lat. Choć to sporo czasu, właściciele firmy wciąż odnoszą sukcesy na polu produkcji i sprzedaży okien dachowych, dodatkowych akcesoriów, a także innego asortymentu, który potrzebny jest do skutecznego i ciekawego wykończenia wnętrz. Warto mieć na uwadze, że przez wszystkie lata firma prężnie się rozwija, dzięki czemu jej produkty chętnie wybierają nie tylko rodowici, ale także zagraniczni Klienci. Przywiązanie kupujących do marki, a także chęć dania im czegoś więcej, niż tylko produkty najwyższej jakości sprawiły, że właściciele FAKRO z nowym rokiem uruchomili specjalny ofertę. 20 lat gwarancji na określone produkty to ukłon firmy FAKRO w stronę Klientów, którzy jej zaufali. Spełniając odpowiednie warunki mogą oni otrzymać wieloletnie poręcznie, dzięki któremu będą czuć się bezpiecznie i mieć pewność, że okna dachowe przez wiele lat będą działać bez szwanku, a jeśli nawet będą wymagały naprawy, mogą liczyć na pomoc producenta.

Wspomniany wyżej program obejmuje drewniane okna dachowe z pakietem trzyszybowym U5. Każdy Klient, który nabył te produkty może liczyć na 20 lat gwarancji. Jest to ukłon w stronę tych osób, które zaufały FAKRO. Wspomniane rozwiązanie to świadectwo FAKRO, którym chce pokazać, że nie tylko jest świadomy tego, że ma najlepsze okna na rynku, ale także, iż ważne jest dla niego dobro Klienta.

Jakie okna dachowe FAKRO należy nabyć, aby otrzymać 20-letnią gwarancję?

Jeżeli należysz do osób, które nabyły okna dachowe FAKRO, koniecznie sprawdź, czy możesz skorzystać z „Programu 20 lat gwarancji”. Poniżej przedstawiamy rodzaje okien dachowych, które dana gwarancja obejmuje. Jeżeli jednak masz wątpliwości lub chcesz zamówić określone produkty, skontaktuj się ze specjalistami renowa24.pl, którzy udzielą Ci szczegółowych informacji. A jeśli chodzi o produkty, które są objęte 20-letnią gwarancją, poniżej mówimy, jaki zestaw obejmuje program:

Na jakich zasadach uzyskuje się możliwość skorzystania z „programu 20 lat gwarancji

Klienci, którym zależy na uzyskaniu przedłużonej gwarancji, muszą wypełnić określone zobowiązanie, do których należą:

  • konieczność rejestracji na stronie FAKRO (https://www.fakro.pl/serwis/gwarancja/) poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego „20 lat gwarancji”. Rejestracji należy dokonać najpóźniej 180 dni od daty zakupu zestawu, który obejmuje wspomniana gwarancja;
  • dołączenie dowodu zakupu w formie skany lub zdjęcia;
  • przestrzeganie wszystkich warunków, które dokładnie określono w gwarancji;
  • konieczność przeprowadzenia płatnego przeglądu zamontowanych rozwiązań przez serwis FAKRO albo autoryzowany serwis, który jest rekomendowany przez FAKRO. Przegląd musi być wykonany między 5 a 7 rokiem od momentu kupna produktów.

“okno

Którzy Klienci mogą ubiegać się o przystąpienie do „programu 20 lat gwarancji”

Do programu mogą przystąpić zarówno osoby fizyczne, jak i prawne, które w momencie wypełniania formularza zgłoszeniowego są właścicielami zakupionego zestawu. O przedłużoną gwarancję nie mogą starać się podmioty, które są dystrybutorami rozwiązań FAKRO

Jakich innych gwarancji na okna dachowe można spodziewać się od FAKRO?

Każdy Klient, który nabędzie produkty FAKRO, może liczyć na określony rodzaj gwarancji. Oprócz wspomnianego programu FAKRO oferuje:

  • bezterminową gwarancję, która dotyczy pakietów szybowych wyposażonych w szybę hartowaną;
  • 15 lat gwarancji na szyby oraz zawiasy montowane w oknach obrotowych. Jeżeli chcesz otrzymać tego typu gwarancję, zgłoś się do „programu 15 lat gwarancji” w ciągu 180 dni od dnia nabycia określonych okien oraz przestrzegaj warunków gwarancji;
  • 10 lat gwarancji, które dedykowane są oknom dachowym z kołnierzem. Wspomniana gwarancja obowiązuje od dnia zakupu produktów.

“okno

Nie ulega wątpliwości, że firma FAKRO robi wszystko, aby jej Klienci byli w 100% zadowoleni nie tylko z produktów, ale również z innych rozwiązań, które są z nimi ściśle związane. Nie ma się zatem czemu dziwić, że proponowany asortyment jest chętnie wybierany przez wiele osób.
Zaufane Opinie IdoSell
4.71 / 5.00 421 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-04-04
Super polecam
2023-04-02
Szybko, sprawnie i solidnie
pixel