2021-03-19

Nowa oferta i porównanie modeli okien Rooflite+


Rooflite+ to producent okien dachowych z Węgier. Wyróżnia się dobrą jakością produktów, przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Posiada w swojej ofercie okna o różnych parametrach:


 • Slim Pine – podstawowy model okna. Jest one wykonane z wytrzymałego drewna sosnowego i posiadają pakiet dwuszybowy. Dobre parametry Slim Pine sprawiają, że producent daje na nie 10 letnią gwarancję. Model ten jest niezwykle korzystnym wyborem cenowym.


 • Slim Vent – model ten ma niemal identyczne parametry jak Slim Pine. Tym, co go odróżnia, jest obecność nawiewników. Są one sposobem na efektywną wymianę powietrza, co pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu wilgotności w domu i stałej wymianie świeżego powietrza, bez utraty ciepła w mieszkaniu.


 • Solid Pine - jest trwałym i solidnym oknem dwuszybowym. Posiada wzmocnioną, sosnową ramę, która sprawia, że okno Solid Pine będzie służyć nam w nienaruszonym stanie przez wiele lat. Potwierdza to zapewniona przez producenta 10 letnia gwarancja.


 • Solid PVC – dwuszybowe okno wykonane z białego PCV. Plastikowa stolarka jest idealna szczególnie do pomieszczeń podwyższonej wilgotności, takich jak kuchnia, łazienka czy pralnia. PVC jest łatwe w utrzymaniu – czyszczeniu i konserwacji.


 • Trio Pine – posiada energooszczędny system trzyszybowy z wytrzymałą sosnową ramą. Taki dwukomorowy system to inwestycja na przyszłość - długofalowo zapewnia obniżenie rachunków za ogrzewanie.


 • Trio PVC – wykonane w energooszczędnym systemie trzyszybowym. Ramy wykonane są z materiału PVC, który jest odporny na wilgoć i łatwy w utrzymaniu.
 • Autor: Ewelina Piotrowska

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.71 / 5.00 421 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-05-19
  Szybko i sprawnie :)
  2023-05-14
  Ok
  pixel