2021-03-23

Innowacyjne okna pionowe FAKRO INNOVIEW

Jeśli chcesz zupełnie inaczej spojrzeć na domową przestrzeń, sprawdź, co przygotowała dla Ciebie międzynarodowa marka FAKRO, zajmująca się tworzeniem innowacyjnych produktów okiennych. Ich nowość – okna pionowe z linii INNOVIEW, całkowicie zmieniają koncepcję każdego wnętrza. Pozwalają na stworzenie zharmonizowanej przestrzeni domowej z przestrzenią zewnętrzną. Oprócz okien pionowych firma FAKRO w swojej linii INNOVIEW zawarła drzwi tarasowe, bramy garażowe oraz markizy i drzwi wejściowe. Połączenie tych wszystkich produktów pochodzących od FAKRO sprawi, że Twój dom nabierze zupełnie innego, oryginalnego charakteru. Wszystkie oferowane elementy posiadają jednakowe wzornictwo i taką samą stylistykę.


Z artykułu dowiesz się:

 1. czym charakteryzują się okna pionowe FAKRO INNOVIEW
 2. jakie są zalety okien pionowych FAKRO INNOVIEW/a>
 3. czy ofertę od FAKRO można spersonalizować
 4. skąd pochodzą okucia okienne w pionowych oknach FAKRO


“okna

Drewniano-aluminiowe okna FAKRO INNOVIEW

Jednym z produktów pochodzących od firmy FAKRO, są okna drewniano-aluminiowe z linii INNOVIEW. Producent ten działa z liderami rynku okuć okiennych, dzięki czemu powstały produkty, w których wykorzystano innowacyjne technologie łączenia drewna z profilami aluminiowymi. W rezultacie możemy cieszyć się oknami posiadającymi wspaniałe właściwości oraz powierzchnię.

Zalety okien pionowych FAKRO INNOVIEW

Innowacyjne okna drewniano-aluminiowe FAKRO INNOVIEW posiadają wiele zalet, o których warto przeczytać, jeśli planujesz zakup tego typu produktów:

 • technologia zastosowana w oknach pionowych FAKRO INNOVIEW i połączenie jej z solidnymi materiałami, zapewnia możliwość użytkowania ich przez długie lata, bez konieczności konserwacji.Nowy trend w architekturze, jakim jest połączenie aluminiowej okładziny z drewnianą ramą okienną, zdecydowanie zwiększa trwałość okien pionowych pochodzących od firmy FAKRO;
 • okna pionowe FAKRO INNOVIEW wyposażone są w system okuć, posiadający możliwości antywłamaniowe klasy RC1. Dzięki temu wszystkie okna pionowe pochodzące od tego producenta są mocniej zabezpieczone przed ewentualnym włamaniem. Dają poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Na prośbę klientów, firma FAKRO może wprawić szyby o wyższej klasie bezpieczeństwa antywłamaniowego wynoszącej RC2;
 • system okuć zainstalowany w oknach pionowych FAKRO INNOVIEW umożliwia ich komfortowe użytkowanie, przez wiele lat i w bezawaryjny sposób;
 • produkty te wyposażone są w dwu- lub trzykomorowy pakiet szybowy, dzięki czemu skutecznie chronią one przed utratą ciepła. Im więcej szyb znajduje się w komorze, tym grubsza jest drewniana rama, która znacznie poprawia energooszczędność okien;
 • dzięki poczwórnemu systemowi uszczelnienia okien, nie ma możliwości, aby woda dostała się do wnętrza oraz nie zagrozi drewnianej konstrukcji okien;
 • okna pionowe FAKRO INNOVIEW charakteryzuje nowoczesne wzornictwo i bogactwo kolorów, dzięki czemu będziesz w stanie dopasować je do każdej budowlanej bryły. Każdy element tych produktów dopieszczony jest w najmniejszym szczególe. Łącząc okna pionowe FAKRO z innymi elementami, takimi jak drzwi wejściowe, czy bramą garażową, jesteś w stanie stworzyć całkowicie harmonijną całość.

Postaw na indywidualne rozwiązanie

Okna pionowe FAKRO INNOVIEW są stworzone w taki sposób, aby każdy klient mógł całkowicie spersonalizować je pod siebie. Możesz wybierać w trzech typach okładziny aluminiowej, trzech rodzajach drewna oraz dodatkowo skorzystasz z bogatej palety kolorystycznej, dzięki czemu stoi przed Tobą otworem możliwość stworzenia niezliczonej liczby kombinacji. Nie ma więc wątpliwości, że innowacyjne okna FAKRO dopasują się do każdej, nawet najbardziej wymagającej aranżacji.

Nowoczesne okucia okienne od firmy Siegenia

Jednym z najważniejszych elementów w każdym oknie są okucia. Te, znajdujące się w oknach pionowych FAKRO INNOVIEW pochodzą od lidera tworzącego systemy okienne od 100 lat – firmy Siegenia. Wszystkie okna pionowe FAKRO posiadają więc okucia posiadające klasę zabezpieczeń RC1, a na prośbę klienta, można również zamontować zabezpieczenia klasy RC2. Okucia Siegenia zawsze dopasowują się do warunków zewnętrznych w sposób samoczynny i w każdej sytuacji gwarantują prawidłową pozycję ryglowania.

Do wyboru masz krytą stronę zawiasową oraz klasyczną stronę zawiasową. Obie możliwości są równie atrakcyjne, z tymże pierwsza możliwość przeznaczona jest dla osób, które niekoniecznie chcą widzieć zawiasy na zewnątrz. Czym jeszcze różnią się wymienione strony zawiasowe?

 • Kryta – idealnie nadaje się dla okien o niewielkich wymiarach. Posiada bezstopniową regulację docisku, dzięki czemu zapewnia szczelność, trwałość i niskie zużycie. Można ją regulować na trzech płaszczyznach;
 • klasyczna – mimo iż zawiasy są widoczne, to nie wystają poza ramy skrzydła, dzięki czemu prezentują się w estetyczny sposób. Zawias, który osłonięty jest tworzywem, zmniejsza ewentualne tarcie. Ta strona zawiasowa posiada wbudowany ogranicznik otwarcia okna. Wyposażona jest w zabezpieczenie antywłamaniowe, kiedy okno przyjmuje pozycję uchyłu.

Okna pionowe FAKRO INNOVIEW idealnie wpisują się w dzisiejsze, nowoczesne budownictwo. Umożliwiają nam również ciągły kontakt z naturą, którą możemy podziwiać dzięki dużej, przeszklonej powierzchni okna.

Autor:Małgorzata Buchkovska

Zaufane Opinie IdoSell
4.71 / 5.00 421 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-04-16
Wszystko sprawnie i szybko. Bardzo dobry kontakt , pełen profesjonalizm
2023-04-02
Szybko, sprawnie i solidnie
pixel