Zyskaj nawet 750zł zwrotu przy zakupie okien PVC!

( ilość produktów: 120 )

Odbierz nawet 750zł przy zakupie okien dachowych FAKRO!

Dopasuj kolor okna do wnętrza pomieszczenia. W ofercie okien PVC znajdziesz 3 designerskie kolory, w tym NOWOŚĆ - okno w okleinie w kolorze antracytowym, które już niebawem będzie dostępne do kupienia w naszym sklepie.

W ramach promocji możesz je nabyć w preferencyjnych warunkach cenowych, zyskując nawet 750 złotych zwrotu na konto. Szczegóły znajdziesz poniżej.

 

Jak skorzystać z promocji?

KROK 1

W terminie od 28 marca do 30 czerwca kup obrotowe okno dachowe w dowolnym kolorze okleiny tj. antracyt, sosna lub złoty dąb.

KROK 2

Do 31 lipca zarejestruj się do promocji przesyłając elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie TUTAJ, dołączając fakturę dokumentującą zakup produktów promocyjnych tj. FV 23%, lub FV 8% + dokument WZ.

KROK 3

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymasz zwrot w wysokości 150 zł za zakupione w promocji okno. Zwrot przyznawany jest za maksymalnie 5 okien promocyjnych.

 

 

Czy wiesz, że kupując okna dachowe PVC FAKRO wybierasz EKOlogicznie? 

♻️ Profile ościeżnicy wykonane są aż w 63% z surowca powtórnie przetworzonego

✔️ Materiały użyte do produkcji okna (szkło, profile PVC, aluminium i elementy stalowe) mogą być ponownie wykorzystane praktycznie w 100%.

Wybierz swój kolor!

Zaufane Opinie IdoSell
4.68 / 5.00 410 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-19
Polecam
2022-12-19
Polecam sklep portalokienny.pl - obsługa zamówienia na najwyższym poziomie. Przechodziłem przez procedurę wymiany towaru, przebiegła bez zastrzeżeń :)
pixel