Dlaczego warto kupić okna FAKRO LUX i PROFI

2016-03-22
Dlaczego warto kupić okna FAKRO LUX i PROFI

Dlaczego warto pójść za trendami rynkowymi i kupić okno FAKRO modele LUX i PROFI

Okna dachowe Fakro to innowacyjne produkty stworzone z myślą o przyszłości! Pozwól by naturalne światło słoneczne i powiew świeżego powietrza na stałe zagościły na Twoim poddaszu i wybierz najwyższej klasy produkt zgodny z trendami współczesnego rynku. Modele PROFI I LUX to wizualnie podobne okna, różniące się od siebie niektórymi parametrami.

Okna PROFI charakteryzują się energooszczędnym pakietem U3 - zapewniającym większą oszczędność energii cieplnej. Kwestia zrównoważonego gospodarowania energią, niebawem stanowić będzie obowiązek każdego z nas ? dlatego warto już dziś inwestować w przyjazne środowisku, nowoczesne technologie.

Dla większego poczucia bezpieczeństwa okna wyposażone zostały w specjalny system top Safe-dzięki, któremu nie będziemy musieli obawiać się o włamanie.

Okna LUX to najwyższa jakość pod każdym względem! Decydując się na zakup tego modelu, masz pewność, że otrzymujesz światowej klasy produkt o najlepszych wskaźnikach termoizolacyjności. Wysokie walory estetyczne i funkcjonalna konstrukcja zapewnią komfort i łatwość użytkowania. Dodatkowo każdy z modeli posiada wieczystą gwarancję na gradobicie!

Jeżeli nadal zastanawiasz się, który model byłby dla Ciebie najlepszy ? sprawdź szczegółową specyfikację produktów lub napisz, a z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2016
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Rozumiem i akceptuję
pixel