Dlaczego w łazience warto zamontować okna dachowe z PCV?

2016-03-03
Dlaczego w łazience warto zamontować okna dachowe z PCV?

Dlaczego w łazience warto zamontować okna dachowe z PCV?

Wybór odpowiedniego okna dachowego do łazienki stanowi dla każdego nie lada wyzwanie. Jedno z najbardziej nurtujących pytań, które budzi wątpliwości przed zakupem, brzmi: okno wykonane z PCV czy może  okno drewniane?

W naszej opinii najlepszym wyborem okna łazienkowego będzie model stworzony z PCV

Łazienka to miejsce, w którym wilgoć i wysoka temperatura w dużym stopniu oddziałują na wszystko dookoła. Jeżeli chcesz, by Twoje okno nie było przyczyną kłopotów ? nie ryzykuj z drewnianym oknem.

Nawet drewno zatopione w lakierze poliuretanowym może prędzej czy później poddać się łazienkowej aurze. Aby zaoszczędzić sobie kosztownych konserwacji co kilka lat ? lepiej od razu zdecydować się na zakup okna z PCV.

Jeżeli jednak klasyczny wzór okna nie będzie dobrze komponował się z wnętrzem Twojej łazienki, możesz wybrać specjalne okna PCV w okleinie drewnopodobnej ? barwionej w masie odpornej na wilgoć. Zarówno okna klasyczne, jak i oklejane doskonale sprawdzą się również w takich miejscach jak kuchnia czy suszarnia.

Okna PCV nie pochłaniają wilgoci, a wewnątrz ich ramy znajduje się wzmacniający, stalowy rdzeń. Ponadto mimo nieco większych kosztów zakupu okna wykonanego z PCV ? jego wysoka jakość oraz odporność na szkodliwe czynniki jest wprost nie do przecenienia. Wybór solidnego, markowego produktu to gwarancja niezawodności na długie lata. Dla porównania okna wykonane z drewna nie podlegają gwarancji producenta.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2016
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Rozumiem i akceptuję
pixel